A téli szünetig hátra van még: 8 nap
A tabella élén az Eszterházy KFSC U-13-as lánycsapata!
Újabb két győzelem

Ismét két győzelmet aratott az Eszterházy KFSC I-es csapata a Sterbinszky Amália régió U-13-as gyermekbajnokságában, az év utolsó megmérettetésén.

A csapatfelállás változtatásával kellett kezdenünk a játékot, mivel az irányítónk, Fodor Zsanett betegség miatt nem tudott részt venni a rangadón. Az első mérkőzés a Strandépítők ellen zajlott. Végig biztosan menetelve tartottuk előnyünket. A védekezésünk jó volt, azonban a támadásban akadtak apróbb hibák. Sajnos két 7 méterest is kihagytunk. Ennek ellenére biztosan nyertük a mérkőzést.
A második meccset a Madách DSE csapata ellen játszottuk. A mérkőzés nehezen indult, mindjárt az első 3 percben 2 gólt kaptunk. Nem állt fel a védekezés, és pontatlanul passzoltunk. Időkérés után azonban visszazökkentünk a régi kerékvágásba. Behoztuk hátrányunkat és átvettük a vezetést. Innentől kezdve végig vezetve, előnyünket egyre növelve nyertük a mérkőzést. A csapatomra büszke vagyok, hisz mindenki hozzá tudott tenni a jó eredményhez!
Edző: Ódor Viktória

Eszterházy KFSC I- Salgótarjáni Strandépítők (11:9) 25:15
Góllövők: Kurucz Aida: 11
Román Lilla: 5
Ficzere Ágnes: 4
Kőszegi Lili: 3
Tóth Marina: 1
Losonczi Anna: 1
Eszterházy KFSC I- Madách DSE (15:9) 30:16
Góllövők: Kurucz Aida: 12
Kőszegi Lili: 8
Szabó Petra: 5
Tóth Marina: 2
Román Lilla: 1
Ficzere Ágnes: 1
Losonczi Anna : 1

Gratulálunk a lányoknak és felkészítőjüknek egyaránt!