A téli szünetig hátra van még: 7 nap
A zene, az kell!
Zene Világnapja a gyakorlós kórussal

Iskolánk képzési kínálatának egy fontos építőköve az ének-zenei képzés. A nagy hagyományokra épülő kórusunk örömmel vesz részt a zene szeretetét népszerűsítő kezdeményezésekben.
Az Eger 2023 Európa Kulturális Fővárosa pályázatához kapcsolódva, a Zene Világnapja alkalmából, iskolánk általános iskolai leánykara - más iskolai kórusokkal együtt - 3 helyszínen ad mini koncertet szeptember 30-án, szombaton.
A daloló ifjúsággal 9:30-kor a Buszpályaudvaron, 10.00-kor az Agria Parkban, 10:45-kor pedig a Dobó téren találkozhatnak a város lakói.
Iskolánk diákjai hétfőn az iskola falai között is megemlékeznek a világnapról, a nagyszünetben, a Barkóczy utcai épület 128-as terem előtt egy flashmob keretében hirdetik, hogy énekelni jó!