Angyalműhely 5.0
Ezúttal Egerben marad az adomány

Több,mint 100 cipősdoboznyi ajándékot gyűjtöttek össze az Angyalműhely szorgos segítői az idei, immáron ötödik gyűjtés alkalmával. Iskolánk diákjai – a Líceumban dolgozók hozzájárulásával- idén is kitettek magukért, hiszen mindkét épületben rengeteg játékot, írószereket, ruhaneműt, édességet adományoztak a Heves Megyei Gyermekvédelmi Központ Egri Gyermekotthonában élő gondozottak számára.
Istványiné Perge Gabriella, az Egri gyermekotthon vezetője egy tündéri kislány kíséretében érkezett intézményünk Bakróczy úti épületébe és nagy örömmel fogadta a szívből jövő ajándékokat.

Hálájuk jeleként egy, a gyerekek által készített képeslapot és sok-sok szeretetet adott tanulóinknak. Elmondta: a gyerekek minden apróságnak nagyon örülnek, az összegyűlt csomagokból valószínűleg a lakóotthonokban élőknek is jut egy kis meglepetés.
Köszönet illeti az Angyalműhely idei segítőit, valamint az őket koordináló pedagógusok, Nagy Diána Linda és Párkányi István áldozatos munkáját.