Hajrá 3.d.!
Elindult a Cetelem Zöldsuli szavazás

"Kedves jó szándékú Támogatók, Állatbarátok!

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának 3.d osztályos tanulói szívügyüknek érzik Földünk védelmét. Környezettudatos, felelős gondolkodású felnőttek szeretnének lenni, és ebben nagyon jó úton haladnak. Idén a Cetelem Zöldsuli pályázatára is lelkesen jelentkeztek, és alkottak meg egy csodálatos állatkertet, amely napról-napra népesebb. Az állatkák a gyerekek kinőtt ruháiból születtek és kedves társaikká váltak az osztályteremben. Az osztály nagy álma, hogy erdei táborban vegyen részt. Céljuk eléréséhez nagy segítséget jelentene, ha a pályázaton nyernének.

A Cetelem Zöldsuli programra benyújtott pályázatokra 2017. november 13-án 12:00 órától november 24-én 12:00 óráig lehet majd szavazni. A 15 legtöbb szavazatot elért alkotás nyer, további 15 díjazott pályamunkát a program zsűrije fog kiválasztani.

Kérjük szavazzanak, és támogassák a 3.d osztályt céljuk elérésében!"

Köszönjük!