Iskolanyitogató
Már augusztus 28-án kinyílnak az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájának kapui

Intézményünk lelkes, alsó tagozatos pedagógusai szeretnék megkönnyíteni az elsős gyerekek iskolai beilleszkedését. Az Iskolanyitogató elnevezésű programunk célja, hogy az iskolánkba felvételt nyert kisdiákok a szeptember elsejei kezdés előtt, még kötetlen körülmények között ismerkedhessenek az épülettel, az osztálytársakkal, a tanító nénikkel, szokják az iskola légkörét.
Három napon át 9.00-15.00 óra között játékos, ügyességi, kézműves foglalkozásokkal várjuk a gyerekeket iskolánk mindkét épületébe, bízva abban, hogy az így szerzett jó élmények hatására majd felszabadult és várakozással teli elsősök kezdhetik meg tanulmányaikat szeptember elsején iskolánkban.

Szeretettel várunk minden kisdiákot!