Meghitt ünnep
Jubileumi kitüntetések

Hagyományainkhoz híven, az iskolai ünnepségeket követően az Eszterházy Károly Egyetem Kápolnájában is megrendeztük karácsonyi koncertünket. Kollégáink, jelenlegi és egykori tanulóink, művésztanáraink által előadott verssel, hangszeres zenével, szóló és kórusprodukciókkal színesített rendezvényen velünk ünnepeltek nyugállományú pedagógusaink is.

Emelkedett hangulatban vehették át jubileumi kitüntetéseiket munkatársaink, akik 25, 30 és 40 éve erősítik az eszterházys közösséget. Itt búcsúztattuk a nyugállományba vonuló Dr. Mátyás Ferencné igazgatóhelyettes asszonyt, Kis- Tóth Lajosné tanító-, és Tóth Ágnes tanárnőt. Utóbbi két kollégánk munkájuk elismeréseként Szent Györgyi Albert díjat és Eszterházy Károly Emlékérmet vehetett át.

Jubilálók

Berecz Julianna 25

Ferenczné Puskás Erika 25

Horváthné Tajti Ágnes 25

Kalló Zsolt 25

Zentai Péterné 25

Szilvási Istvánné Váradi Erzsébet 30

Tóthné Szük Erzsébet 30

Kerekesné Bessenyei Ildikó 40

Tóth Ágnes 40

Dr. Kis-Tóth Lajosné 40

Dr. Mátyás Ferencné 40

Dr. Harsányi Mihályné 25

Pap Zoltán 25

Tóth Hedvig 25
Tóth Péter 25

Gyenesné Kovács Marianna 30

Hunyadi Zsuzsanna 40

Iskolánk és az egyetem sajtóreferense, Valkóné Révai Renáta az egyetemi évzáró ünnepségen Eszterházy Károly Emlékéremben részesült.

Minden kedves kollégánknak szeretettel gratulálunk és további sok sikert kívánunk!