Rémesen jó napok a gyakorlóban
Halloween-i láz az őszi szünet előtt

Iskolánkat is ellepték a zombik, boszorkák, vérszívó vámpírok, valamint a szebbnél-szebb töklámpás csodák! Intézményünk idegen nyelvi munkaközössége idén is fontosnak tartotta, hogy az angolszász hagyományokat felelevenítve egy kis borzongást vigyenek az iskola mindennapjaiba . Ismét remek alkotások bizonyították a gyerekek és szüleik kézügyességét, gyönyörű tökös alkotások születtek mindkét épületben.

A cukorkaosztogatás mellett október 28-án a 11. évfolyam által rendezett halloween bulin vehettek részt a diákok a Barkóczy utcai épületben. Mind a három osztály rengeteget készült a programok megszervezésével, hogy mindenki jól érezze magát. Egy közös nyitó tánccal kezdődött a délután, majd vetélkedőn és jelmezversenyben vehettek részt az osztályok. A 11. évfolyam hangulatos teaházzal, tökfaragással, filmszobával és jósdával tette még érdekesebbé a diákok estéjét.

További fotók ITT!