Színes mozaikok
Lelkes óvodások és szüleik ismerkedtek iskolánkkal

Tánccal, dallal, verssel és furulyaszóval, valamint rengeteg színes programmal várta az alsós munkaközösség a leendő elsősöket. A Hívogat az Eszterházy című program az esős idő ellenére is sokakat vonzott.

Az óvodásokat és szüleiket az Agria TISZK rendezvénytermében várták a tanító nénik. Az iskolát bemutató előadások mellett az intézmény tehetséges diákjai adtak ízelítőt abból a a sokféle tudományból, amit az intézményben tanultak az elmúlt években.

Ezt követően a csodák birodalmába kalauzolták el a gyerekeket a pedagógusok. A tantermekben kézműveskedhettek, kipróbálhatták a tanszeközöket, játékos nyelvi foglalkozás és logikai játékok is várták őket. Mindeközben a szülők a fejlesztő pedagógustól kaptak segítséget azzal kapcsolatban, hogyan tegyék könnyebbé az óvodából az iskolába történő átmenetet gyermekeik számárára. A vidám hangulatú délelőtt egy játékos sportvetélkedővel zárult.