A téli szünetig hátra van még: 8 nap
Újabb 2 győzelem
Robog az Eszterházy KFSC- I U-13-as csapata

Szombaton a Sterbinszky Amália régió lány gyermekbajnokság következő fordulóján a Balassagyarmat és az Eger Városi Sportiskola csapata volt az ellenfelünk. Kicsit megviselt bennünket a hajnali 4.30-as ébredés, de szerencsére a gyerekek játékán ez nem mutatkozott meg. Sajnos Balázs Lilla sérülés miatt nem játszott, de eljött és végig szurkolt csapatának. A Balassagyarmat ellen az első félidőben biztos 4 gólos vezetéssel haladtunk előre. A játékunk jó volt, a védekezésben voltak apró hibák. A félidő eredménye 12:8 volt, javunkra. A második félidőben mintha elfáradtunk volna, kicsit megtorpantunk, romlott a védekezés, az ellenfél feljött 1 gólra. Ekkor időkérés után Szabó Petrát beállóból irányítóba, és Román Lillát beállóba küldtem Petra helyére. Jót tett a változtatás, mert innentől kezdve erőre kaptunk, és az utolsó 10 percben 8 góllal győzelmet arattunk.
A második mérkőzésünk az EVSI ellen volt, ahol biztosan szinte örömjátékkal meneteltünk előre. Egyenletes teljesítménnyel sorra lőttük a gólokat, jól védekeztünk.18 góllal vertük az ellenfelet. Kurucz Aida, Kőszegi Lili kiemelkedő játéka mellett Ficzere Ágnes, Szabó Petra, Román Lilla, Kóczián Eszter, Fodor Zsanett és Tóth Marina is hozzá tudott tenni a csapat teljesítményéhez. Mindkét kapus Barta Kata és Udvardi Eszter is kiválóan védett, mivel 7 méteres büntetőket is fogtak. A lányok dicséretre méltóan nagy lelkesedéssel játszottak. Büszke vagyok mindenkire!

Edző: Ódor Viktória

Góllövők: