A tanévkezdésig hátra van még: 9 nap
Beiratkozás 2017/2018-as tanév
Időpontok

Kedves Szülők!

Az Alapfokú Művészeti Iskolában a beiratkozást a következő időpontokban tartjuk:

Beiratkozás időpontja: 2017. június 22-23. 08:00-16:00 óráig,

Helye: Barkóczy utca 5.

Kérem, hogy a beiratkozáshoz az alábbiakat hozzák magukkal:

Ø a tanuló oktatási azonosító száma,

Ø hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetű tanulók esetén jogosultságot igazoló határozat fénymásolata,

Ø kedvezményekre jogosító igazolások fénymásolata (pl. három, vagy több gyermek, tartós betegség, gyermekvédelemi kedvezmény stb. esetén).

Ø 4.000 Ft/fő/tanszak beiratkozási díj, amely a félévi térítési díjból, illetve tandíjból levonásra kerül iskolánk Térítési és Tandíj Szabályzata alapján.

A tanévre vonatkozó térítési / tandíj összegét - a gondviselőnek a fizetés ütemére vonatkozó nyilatkozata alapján, a nevére, címére kiállított és megküldött - számla alapján banki átutalással kérjük kiegyenlíteni, ill. készpénzes fizetési igény esetén befizetni az iskola Bartók Béla téri épületében

· 1. ütemben: 2017. november 30-ig, ill.

· 2. ütemben: 2018. március 31-ig.

Figyelem!

A két tanszakra jelentkezett tanulóknak mind a két tanszakra be kell iratkozniuk!