Tájékoztató a központi írásbeli vizsgáról
-

Tájékoztató a Központi felvételi vizsgáról 6. és 8. osztályos általános iskolai tanulók részére !

Helyszíne: Egri Barkóczy u. 5.
Ideje: 2021. január 23., 10.00 óra

Megjelenés a vizsga helyszínén: 2021. január 23., 9.30-kor

A terembeosztást a vizsgabehívó tartalmazza, illetve a portán kihelyezett paravánon megtekinthető.

Mit hozzon magával a tanuló?
• Személyazonosságot igazoló okmányt ( személyi igazolványt, diákigazolvány)
• kék golyóstollat

Járványügyi protokoll:
Az iskola portájánál testhőmérséklet mérésére és kézfertőtlenítésre kerül sor. Az épület folyosóin a maszkviselés kötelező. A védőmaszk viselése az írásbeli vizsga alatta a vizsgázók számára ajánlott, de nem kötelező.
A járványügyi előírások értelmében szülő sajnos nem kísérheti be gyermekét az épületbe.

A kijavított vizsgadolgozatok megtekintésének időpontja:
2021. január 29-én lesz 8.00-16.00 óra között

Ha a vizsga napján a tanuló beteg vagy hatósági karanténban van, értesítsék az iskola titkárságát a vizsga megkezdéséig:
Email:gim@uni-eszterhazy.hu
Tel: 36/413-976

Pótló írásbeli vizsgát
1. vizsgapótnap: 2021. január 28. 14.00 óra
2. vizsgapótnap: 2021. február 5. 14.00 óra

Pótló írásbeli vizsgát azok a tanulók írhatnak, akik az előző írásbelin alapos ok miatt nem tudtak részt venni. A vizsgázók által benyújtott, indoklással alátámasztott írásos kérelem mérlegelése, a benyújtott igazolások elfogadása a központi írásbeli vizsgát szervező intézmény igazgatójának jogköre.

A központi írásbeli vizsgákhoz minden felvételizőnek sok sikert kívánunk!