Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola,
Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
„Egy tál dödölle"
óvodások és kisiskolások versenye

2022. november 24-én került megrendezésre az EKKE Pedagógusképző Központ Pedagógiai Intézete szervezésében az „Egy tál dödölle" népdaléneklési verseny a Gyakorlóiskola Barkóczy utcai épületében. Hét óvodából összesen 20 kisgyermek és intézményünkből 30 alsós kisdiák vett részt a versenyen. A délutánt Bécsi Gyula tanár úr táncosai egy legényessel és egy páros tánccal indították, majd a Bükkszenterzsébeti Százszorszép Óvoda óvodásai énekes körjátékokat mutattak be nagy sikerrel.

A zsűri két tagja, Nagy Erzsébet és Bajzáth Linda tanárnők elismeréssel szóltak a gyerekek produkcióiról és megköszönték a pedagógusok és óvodapedagógusok lelkes felkészítő munkáját.
A többségében arany minősítések mellett kiemelt díjban részesült iskolánk két diákja, Asztalos Laura és Nádasdi Arina.

A tanulók nagy örömmel fogadták az elismerő okleveleket és az ajándékokat.

A délután kellemes hangulatban telt. Örömünkre a versenyt sok szülő is megtisztelte jelenlétével.
Minden díjazottnak és felkészítőiknek is szívből gratulálunk!

Márné Tóth Judit énektanár, szervező

Fejlesztési projektek