„ÉLETÜNK FILMJE"
AMI-s növendékünk diadala

A SZÍN VONAL Alapfokú Művészeti Iskola országos versenyén korcsoportjában első helyet ért el Lázár Csenge, alapfokú művészeti iskolánk növendéke. A megmérettetés első fordulójában egy valós vagy kitalált történet megjelenítéséhez forgatókönyvet, látványtervet, jelmezt, kelléket illetve egy filmet kellett készíteni a pályázóknak. A verseny célja az volt, hogy megismerjék a különböző művészeti területeken (irodalom, zene, tánc, vizuális művészetek) tehetséges és felkészült tanulók tervezői, alkotói, vizuális és verbális kommunikációs képességeit.
A Badacsonytomajon rendezett döntőben az előzetesen benyújtott pályamunkához kellett figyelemfelkeltő promóciós anyagot, reklámot, plakátot, fotót készíteni a megadott szempontok alapján.
Gratulálunk Csengének és felkészítőjének, Bulla Márta művésztanárunknak!