Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános,
Közép, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A pedagógusnap apropóján nyugdíjas kollégáinkat köszöntöttük a Gyakorlóiskolában
-

A pandémiát követően első alkalommal, 2022.06.10-én volt lehetőség nyugdíjas-találkozót szervezni a Gyakorlóiskola Barkóczy úti épületében, a jogelőd 2.sz. Gyakorlóiskolából nyugdíjba vonult kollégák és a jelenlegi tantestület képviselőinek részvételével.

A rendezvénnyel évtizedes hagyományt sikerült feléleszteni a résztvevők nagy örömére.

Mintegy 40 kolléga felkutatását követően legalább húszan elfogadták meghívásunkat és eljöttek régi iskolájukba, hogy velünk és egymással is találkozhassanak.

A vendégeket Kaló Anikó épületvezető igazgatóhelyettes asszony köszöntötte az iskolavezetés nevében, majd gimnazista tanulóink, - Kovács-Tesléry Luca és Nagy Veronika 10.A - csodálatos produkcióiban gyönyörködhettek a meghívottak.

A találkozó "hivatalos" részét követően fiatalos lendülettel meséltek pályájuk különböző szakaszáról, magánéletük főbb eseményeiről. Szellemi frissességük, optimista felfogásuk, a vicces történetek, melyeket meghallgathattunk, vidám hangulatot varázsoltak az iskola étkezőjének falai közé.

Mindannyian töltekeztünk a találkozóból, keressük a lehetőséget, az alkalmat a folytatásra.

Minden nyugalmazott kollégánknak jó egészséget és további, aktív nyugdíjas éveket kívánunk!

A szervezők nevében: Németh Dóra