A tehetségek köztünk járnak
Fenséges farsangi karnevál

Február 14-én, Valentin napon a 10. osztályos gimnazistáink is elbúcsúztatták a telet. A már hagyományosnak mondható keringők mellett dallal, néptánccal, hangszeres játékkal varázsolták el az ifjú tehetségek szüleiket, tanáraikat, megjelent barátaikat. Az osztályok nagy összhangban léptek a fel a lelkes közönség előtt és igazán látszott rajtuk, hogy szeretnék, ha ez az este nem csak számukra, hanem az őket megtisztelők számára is felejthetetlen maradna. És ez így is lett!

A diákok megmutatták, hogy bizony a 21. század gyermekének is jól áll a nyakkendő és a nadrágtartó, és a lányok tudnak igazán kecsesek és légiesek lenni abroncsos, királynői ruhájukban.

A kiforrott koreográfiák, a fiatal lendület és tehetség mindenki szemébe könnyeket varázsolt. A produkciókat követően finom vacsora, értékes nyeremények sorsolása valamint a szívkirály és szívkirálynő választás színesítette az estét, mely természetesen diszkóval zárult.

További fotók ITT!