Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános,
Közép, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A Tittel Pál Könyvtár titkait ismerték meg a Barkóczy utca gimnazistái
-

A 9.C és a 10.A osztályok gimnazistái rendhagyó történelemóra keretében egy izgalmas könyvtárismereti játékon vettek részt az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Tittel Pál Könyvtárában. A foglalkozáson csapatokban kellett a könyvtár munkatársai által összeállított izgalmas feladatokat megoldaniuk, miközben bejárták az egyetem épületét, és megismerkedtek a könyvtár által kínált szolgáltatásokkal.
Mindeközben betekintést nyerhettek a könyvtári gyűjteménybe, gyakorolhatták az adatbázisok használatát. Bátran ajánljuk más osztályok számára is!A Tittel Pál Könyvtár titkait ismerték meg a Barkóczy utca gimnazistái