A visszadalolt serleg története
Varázslatos egri hangok

Március 8-án rendezte meg a ZENITA „Zenével az Ifjú Tehetségekért Alapítvány" a Hangok Varázsa tehetségkutató versenyt Miskolcon. Gimnazistáink számára nem ismeretlen ez a megmérettetés, hiszen már tavaly is sikerült elvarázsolniuk a szakmai zsűrit. Szerencsére idén sem volt ez másként, sőt, fiatal tehetségeink együtt és külön is – sokszor egymás kategóriájában egymás ellen is versenyezve- számos díjat érdemeltek ki!
Iskolánk kamarakórusa elnyerte a legvarázslatosabb hangú kórus címet, élén a legnagyobb varázslóval, Kovács Ádám tanár úrral.
Olyannyira jól sikerült a fellépésük, hogy az összeszokott, jól működő kis csapat elnyerte a különdíjat is és az ezzel járó Vándorserleget is.
Egyéniben Koczka Anézia a pop-rock kategóriában diadalmaskodott, és szintén 1. helyezést ért el Berkiné Ficzere Krisztina is musical kategóriában.
Szívből gratulálunk, és azt kívánjuk, hogy hangotok sokáig repítsen titeket!