Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Angol szépkiejtési verseny a Barkóczy utcai épületünkben
-

Iskolánkban első alkalommal került megrendezésre a két fordulós I heart English szépkiejtési és olvasó verseny. Tanulóink két korcsoportban indultak a versenyen. 5.-6. és 7.-8. osztályosok csillogtatták meg angoltudásukat. Az első fordulóban a gyerekek egy saját maguk által választott szöveget adtak elő a zsűri és versenytársaik előtt. A második fordulóba továbbjutott 22 tanuló egy idegen angol nyelvű szöveget adott elő, mely korcsoportonként különbözött. Tanulóinkra rendkívül büszkék vagyunk, hiszen szép számban jelentkeztek a versenyre és rendkívül ügyesen szerepeltek a megmérettetés során.
Helyezettek: 5.-6. osztály: Első helyezett: Balázs Anna (6. d), második helyezett: Szabados Gréta (5. e), harmadik helyezett: Telek Kiara (5. d). 7.-8. korcsoportból első helyezést ért el Tajthy Benjámin (7. d osztály), második helyezéssel büszkélkedhet: Ficzere Melinda (8. d) és Marián Réka Eszter (8.E) harmadik helyezést ért el. Ebben a korcsoportban Verebélyi Boglárka (7. E) tanulónk különdíjas lett. Gratulálunk nekik!