Angyalműhely
Úton az ajándékok

erdélyi célállomásuk felé tartanak az idei cipős doboz kampányunk ajándékcsomagjai. A Gyakorlóiskolák Iskolaszövetségének „Egy osztály-egy karácsony" nevű akciójához csatlakozott az idén 7 éves fennállását ünneplő Angyalműhelyünk.

Az iskola közössége idén is példamutatóan állt helyt, a műhely némely napokon „gyárrá" alakult az önkéntes diákok lelkesedésének köszönhetően. A közel 150 ajándékcsomag, tartalmában és formájában is felülmúlta az előző évit.

Köszönjük Nektek, hogy a kiírásnak megfelelően, a korosztály és nemek szerinti jelzéssel ellátva, becsomagolva érkeztek az ajándékok.

Nagy köszönet a résztvevő diákönkormányzat tagjainak és a többi önkéntes diáknak, akik a csomagolásban, pakolásban részt vettek. Köszönet továbbá a tanár kollégáknak, akik biztatták, támogatták az osztályokat az aktív részvételre. Természetesen a szülők segítő támogatását is megköszönjük, akik gyermekükkel közösen, gondos kézzel állították össze a messzi Csángóországban élő magyar gyermekek ajándékait.