Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Angyalműhely 5.0
Ezúttal Egerben marad az adomány

Több,mint 100 cipősdoboznyi ajándékot gyűjtöttek össze az Angyalműhely szorgos segítői az idei, immáron ötödik gyűjtés alkalmával. Iskolánk diákjai – a Líceumban dolgozók hozzájárulásával- idén is kitettek magukért, hiszen mindkét épületben rengeteg játékot, írószereket, ruhaneműt, édességet adományoztak a Heves Megyei Gyermekvédelmi Központ Egri Gyermekotthonában élő gondozottak számára.
Istványiné Perge Gabriella, az Egri gyermekotthon vezetője egy tündéri kislány kíséretében érkezett intézményünk Bakróczy úti épületébe és nagy örömmel fogadta a szívből jövő ajándékokat.

 

 

Hálájuk jeleként egy, a gyerekek által készített képeslapot és sok-sok szeretetet adott tanulóinknak. Elmondta: a gyerekek minden apróságnak nagyon örülnek, az összegyűlt csomagokból valószínűleg a lakóotthonokban élőknek is jut egy kis meglepetés.
Köszönet illeti az Angyalműhely idei segítőit, valamint az őket koordináló pedagógusok, Nagy Diána Linda és Párkányi István áldozatos munkáját.