Angyalműhely 6.0
Segítségnyújtásból példás

Karácsonyi cipősdoboz akciónk során iskolánk közössége a várakozásokat felülmúlva, példaértékű teljesítményt mutatott fel. Az ünnepi ajándékozási kampány során számos, több, mint 340 csomag gyűlt össze. Dicséret illeti az adományozó tanulókat, családokat és kollégákat az igényesen csomagolt, tartalmas, pontosan „címzett" csomagokért. Az összegyűlt ajándékok nemcsak a határon túli magyar családokhoz, valamint az Eger környéki lakásotthonok lakóihoz jutottak el, hanem nehéz körülmények között élő egri családok ünnepét is megszépítették. Többek között az egri Családsegítő Intézettel kapcsolatban álló gyerekek, Családok Átmeneti Otthonában élők, a Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézményben lakó fiatalok, a Markhot Ferenc kórház gyermekosztályának kis betegei részesülhettek a nagylelkű adományokból. A visszajelzések alapján minden egyes ajándékcsomag megtalálta gazdáját. Ezúton is szeretném tolmácsolni a megajándékozottak háláját és köszönetét mindenkinek, aki bármilyen módon segítette a sikeres akciót.

Párkányi István