Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola,
Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
Aranylábú focista lányok
-

Budapesten került megrendezésre a MagicBall Leány Utánpótlás Labdarúgó Torna, ahol a magyar női labdarúgás neves klubjai is képviseltették magukat, illetve olyan leány egyesületek vettek részt, ahol már egész kiskorban elkezdik a lányoknál az utánpótlás képzést. Nagy örömünkre szolgál, hogy részt vehetett az Eger SE U11-es leány csapata is.
A tornán a csoport 2. helyén végeztek az egriek. Így az A csoport 2. helyezettjével (Újpest) játszottak a 3. helyért és sikerült is megszereznünk a bronzérmet!

A bronzérmes csapat tagjai között szerepelt a Barkóczy utcai épület 3 tehetséges focistája. A 2.d osztályból Tanárki-Fülöp Sára, a 4.d osztályból Dragán Flóra és Tanárki-Fülöp Panna. Panna különdíjban is részesült, bekerült a torna válogatottjába, legjobb játékosnak választották a szervezők!
A lányok, önbizalmat, tapasztalatot és – ami a legfontosabb – élményeket szereztek. Reméljük még több ilyen lehetőségünk lesz majd a jövőben!

Gratulálunk, további sikereket kívánunk!

Fejlesztési projektek