Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Az Alumni napon énekelt Panyi Evelin
Elvarázsolta közönségét

Azok előtt tisztelgett az Eszterházy Károly Egyetem közössége, akik példaadó pedagógus életpályájukkal kiérdemelték az arany-, a gyémánt-, vas diplomákat. Az örökifjú öregdiákokat az Agria TISZK rendezvény termében köszöntötte az intézmény vezetése.
Ezen műsor keretében adott színvonalas műsort iskolánk kisgimnáziumának tehetséges tanulója, Panyi Evelin, aki Kovács Ádám tanár úr kíséretében énekelte el József Attila Altató című megzenésített versét, valamint a Csitári hegyek alatt című népdalt.
Egykori diákjaink elragadtatva hallgatták Evelin csengő hangját, majd meghatottan vették át diplomáikat és idézték fel az intézményben töltött szép éveket!