A tavaszi szünetig hátra van még :-): 68 nap
Az iskola varázsa
Nyílt napok az EKE Gyakorlóiskolában

Őszinte érdeklődés, gondtalan mosoly és biztató szülői tekintetek csillogtak az Eszterházy Károly Gyakorlóiskola nyílt napjain megjelentek arcán. Február 18-án a Barkóczy úti, másnap a Bartók téri épületben várták a tanító nénik a leendő elsősöket, akik között sok ismerős kisfiút és kislányt is üdvözölhettünk.

Voltak, akik a Hívogat az Eszterházy valamint az iskolaelőkészítő foglalkozásoknak köszönhetően, már egészen otthonosan mozogtak a folyosókon.

A gyerekek mindkét épületben örömmel vettek részt az igazi varázslattal felérő programokon: volt laborfoglalkozás, de belekóstolhattak többek közt az angol nyelv szépségeibe, a matematika és az olvasás csodálatos világába, valamint jobban megismerhették a leendő tanító néniket is.

Bízunk benne, hogy a szeptemberi iskolakezdéskor minden új kisdiák ezzel a felszabadult mosollyal érkezik majd és veti bele magát az élményekkel teli iskolai hétköznapokba!

Fotó: Balogh Tibor