Becsöngettek
2021

Iskolánk ünnepélyes tanévnyitójára ezúttal a Barkóczy utcai épület udvarán került sor 2021. szeptember 1-én 8 órakor. A helyszín és az időjárás is lehetővé tette, hogy minden diák felsorakozzon 1-14. évfolyamig és részese lehessen egy ünnepélyes, mégis jó hangulatú tanévnyitó rendezvénynek. A díszvendégek között köszönthettük Dr. Novák Istvánt, az Eszterházy Károly Katolikus Egyetem delegált általános rektorhelyettesét, aki üdvözlő beszédet is tartott; Dr. Csizmadia István atyát, aki megáldotta a tanszereket; valamint Dr. Révész Lászlót, a Komplex Alapprogram szakmai vezetőjét, aki ajándékokat adott át a bejövő osztályok képviselőinek. A fellépő gyerekek színes műsorukkal demonstrálták iskolánk sokszínűségét, valamint a magas szintű művészeti képzést. Külön köszöntöttük a bejövő évfolyamokat, akik közül az 1.osztályosok voltak a legizgatottabbak. Az ünnepi program részeként Légrádiné Kőházi Timea intézményvezető asszony hivatalosan is megnyitotta a tanévet. Bízunk abban, hogy kis elsőseinknek és minden diákunknak élmény lesz a tanulás és az iskolába járás.