Beéneklés
Zánkán táboroztak, koncerteztek diákjaink

A Nemzeti Tehetségprogram pályázatnak és a „Pást – kultúra magasan" egyesületnek köszönhetően, iskolánk kamarakórusa, az EKE Ének – zene tanszékének Agria Music Factory zenekara, és a Snidero Quartet augusztus 19 és 24-e között egy fantasztikus „Színházi zene" tematikájú táborban vehetett részt Zánkán. Ez idő alatt az együttesek öt magas színvonalú koncertet adtak, a gimnazisták a kórus mellett szólóban is megmutathatták tehetségüket. A rengeteg próba és a fellépések mellett azért maradt idő a feltöltődésre és a balatoni fürdőzésre is. A táborvezető Dr. Nagy Zoltán munkáját Nagy Erzsébet tanárnő, Kovács Ádám tanár úr, Klem Dénes tanársegéd és Gulyás László, az Egri Farkas Ferenc Zeneiskola igazgatója segítette. A sikeres szereplésekhez gratulálunk!