Diákigazgató választás_2018

Sziasztok!

Berecz Joci vagyok, ha ESETLEG valaki nem tudná, a 11.B osztály jelöltje. Kompolton a gettóban élem a mindennapjaim. Idén az osztályommal úgy döntöttünk, hogy engem jelölnek a diákigazgató választáson. Igazán felemelő érzés, hogy rám esett a választás. Na jó nem pampogok magamról tovább, mert nem bírja a testem. A mi kis rajzos és általános tagozatos osztályunkkal elrepítünk titeket a múlt szépségeibe. Az osztályom rengeteg munkát végzett a plakátok elkészítésével, a filmmel és a programok megszervezésével. Voltak az osztályban veszekedések, de ez mindenhol előfordul. Nagyon reméljük, hogy az általunk készített film és programok el fogják nyerni tetszéseteket és ránk teszitek a szavazatotokat.