Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
DIÁKOLIMPIA KÖRZETI MEZEI FUTÓVERSENY
2021.10.07. – MAKLÁRI REPÜLŐTÉR

 

53 tanulóval képviseltettük magunkat az újabb sportos megmérettetésen, ahol az egri II-IV. korcsoportos lányok és fiúk mérték össze tudásukat a kifejezetten nehéznek mondható reptéri terepfutó pályán. Tanulóink remekül helyt álltak, mert a hűvös-szeles idővel és a távokkal (1300-4000 méter korosztálytól és nemtől függően) sikeresen megküzdve négy csapatunk dobogós helyezést ért el, négy versenyzőnk vehetett át egyéni érmet, és ami talán még ennél is fontosabb, mindenki sikeresen célba ért a saját távján! Most is bebizonyosodott, hogy nemcsak a felkészültség és edzettség számít, mert akarat és győzni akarás is szükséges a csúcsteljesítményhez, akár érmekért küzd a sportoló, akár „csak" a táv teljesítését tűzi ki célul!


Minden résztvevő tanulónknak és dobogós helyezettjeinknek GRATULÁLUNK, a megyei fordulóba továbbjutott versenyzőknek sok sikert kívánunk!

 

Részletes eredmények


II. KORCSOPORT LÁNY – EGYÉNI: 1. Katona Amina (továbbjutott a megyei fordulóba), 9. Szafkó Réka, 13. Farkas Sára, 18. Korózs Emma, 20. Pisch Luca, 22. Esküdt Réka, 25. Virág Alíz, 27. Révész Kíra, 28. Kalicz Fanni, 29. Visnyei Zselyke, 30. Majoros Hanna
CSAPATVERSENY - 2. helyezett csapat: Farkas Sára, Katona Amina, Korózs Emma, Pisch Luca, Szafkó Réka (továbbjutott a megyei fordulóba).


II. KORCSOPORT FIÚ – EGYÉNI: 1. Szaniszló Csanád (továbbjutott a megyei fordulóba), 11. Murányi Valér, 12. Párkányi Ágoston, 23. M.Kiss Márton, 24. Bagó Zalán, 25. Klem Dávid, 29. Fejes Dávid, 32. Sári Barnabás, 33. Flaskay Patrik, 34. Tajthy József, 35. Nagy Máté
CSAPATVERSENY – 3. helyezett csapat: Párkányi Ágoston, M. Kiss Márton, Murányi Valér, Ragó Zalán, Szaniszló Csanád.


III. KORCSOPORT LÁNY – EGYÉNI: 1. Katona Korinna (továbbjutott a megyei fordulóba), 3. Földi Jázmin (továbbjutott a megyei fordulóba), 13. Kovács Regina, 18. Andó-Gyöngy Kinga, 21. Morvai Hanna, 23. Pogyina Bori, 24. Horuczi-Baráth Anna, 27. Simon Nóra, 28. Takács Inez.
CSAPATVERSENY – 1. helyezett csapat: Andó-Gyöngy Kinga, Földi Jázmin, Katona Korinna, Kovács Regina, Morvai Hanna (továbbjutott a megyei fordulóba).


III. KORCSOPORT FIÚ – EGYÉNI: 10. Majoros Bálint, 11. Bánkúti Zalán, 22. Kanyó Szilas, 23. Farkas Domonkos, 28. Asztalos Máté, 29. Kaszás Vince, 30. Szenes Levente, 33. Hugyina Márk, 34. Fiser Domonkos, 37. Hatala Gergő, 39. Farkas Bálint, 40. Marca-Fehér Krisztián, 43. Bolyhos Zétény, 44. Ferrer-Szerencsés Brunó, 45. Varga Bence


IV. KORCSOPORT LÁNY – EGYÉNI: 10. Gazi Csenge, 16. Szűcs Adél, 17. Tömösközi Janka.


IV. KORCSOPORT FIÚ – EGYÉNI: 10. Farkas István, 14. Szalóki Bálint, 23. Párkányi Domonkos, 27. Márföldi Márton
Képek a versenyről:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1nhHgpoK_KAEgAiP7sMRfVTHlpnfW-8Iy?usp=sharing