A vakációig hátra van még :-): 269 nap
Dobogós helyezések Brassóban
Újabb Európa Bajnoki címekkel tértek haza a táncosok

Az elmúlt hétvégén rendezték meg Brassóban a Látványtánc Európa Bajnokságot, melyre az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolában működő alapfokú művészeti iskola moderntáncos növendékei minden évben kvalifikálják magukat.
A fiatal táncos tehetségek több kategóriában, csoportban, duettben és szólóban is bemutatkoztak a rangos versenyen és idén is számos éremmel a nyakukban tértek haza!
A zsűri aranyéremmel jutalmazta az Ikrek címet viselő felnőtt modern duettet, a Horizont misztériumai felnőtt kortárs szóló produkciót, valamint a Párhuzamosok a végtelenbe című felnőtt kortárs duett is első lett kategóriájában. Második lett a Masala című junior kortárs szóló produkció, míg a Ninki Nanka kortárs koreográfiát táncoló lányok a dobogó harmadik fokára állhattak fel!
Szívből gratulálunk a tehetséges növendékeknek s felkészítőiknek, Gulyik Judit táncpedagógusnak!