Ebédmegrendelés a következő hétre
2020. március 23-27.

Tisztelt Szülők!

Egyéb intézkedésig intézményünkben továbbra is lehetőség nyílik diákjaink számára a tanulói ebéd elvitelére.
Az egészségügyi szabályokra fokozottan figyelve a szolgáltató a következőket kéri a szülőktől:
• Ebédet csak az tud elvinni, aki a következő hétre vonatkozó igényét előre jelzi a szucs.andrasne@uni-eszterhazy.hu email címen. Ennek határideje 2020. március 21. 12.00! Amennyiben változás történne, úgy arról értesítést küld a szolgáltató.
• A szolgáltató csak az előre bejelentkezetteknek készíti elő elvitelre az ebédet!
• Az ételt minden nap 11.00-12.00 között lehet átvenni a Trinitárius utca felől megközelíthető gazdasági bejáratnál.
• Ételt a szolgáltató által ingyen biztosított, egyszer használatos, melegentartó tárolóedényben adnak ki. Otthoni ételesben nincs lehetőség az étel elvitelére!

A március 23-27 közötti ebédmenü a következő lesz: