Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A nyári szünetig hátra van még :-): 14 nap
Egy tábor a természetismeret jegyében
Parádi kalandok a 8.E osztállyal

A 8. E osztály több szempontból is szerencsés tagjai 3 fantasztikus napot tölthettek el a festői szépségű parádi Csevice táborunkban. Egyrészt a természet is kegyeibe fogadta a kis csapatot és az egyébként hűvös mátrai erdőket átjárta az indián nyár meleg sugallata. Másrészt remek programot biztosítottak számukra iskolánk lelkes pedagógusai. És mint tudjuk, az élmény alapú oktatás hatékonysága sokkal jobb, mint például egy frontális módszerrel megtartott tanóráé, így minden tekintetben gazdagodtak tanulóink.
Az éjjel-nappal természet címet viselő programsorozat keretében a diákok különböző Öko - kísérleteket végeztek el valamint az erdőben és az életben is fontos tájékozódási ismereteiket is tovább bővíthették. A programok fókuszába az ezerarcú fény került, hiszen az élővilág jelentős része nem létezhetne nélküle.
A tábor az EFOP-3.2.5-17-2017-00012 számú, LeszEK-E? MTMI pályaorientáció, készség- és kompetenciafejlesztés az egri „Gyakorlóban" című projekt keretében valósult meg.