Elrepült a tanév
Vidáman zártuk az évet

Vidám, könnyed, jó hangulatú rendezvényeken zárták a tanévet a különböző tagozatokon tanulók iskolánkban. A sort a Bartók téri alsósok kezdték. Szél Éva igazgatóhelyettes asszony örömét fejezte ki, hogy az átlag 4.8, ami egy fantasztikus közös eredmény. Megköszönte a pedagógusok munkáját, a szülők támogatását és természetesen diákok szorgalmát is. A különböző versenyeken jó eredményt elért gyerekek könyvjutalmat és oklevelet vehettek át Szűcsné Hütter Eszter igazgatóhelyettes asszonytól.

További fotók ITT!

A díjazottak:

Für Alexa - 2. a Bendegúz Tudásbajnokság (matematika) megyei 1.
Jakab Gellért - 2. a Kenguru matematikaverseny megyei 4., Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv) megyei 2.
Tihor Laura - 2. b Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei 1.
Kocsis Borbála- 2. b Bendegúz Tudásbajnokság (környezetismeret) megyei 1., Bendegúz Tudásbajnokság (matematika) megyei 2.
Bartók Réka - 3. a " Egy tál dödöle "- Népdaléneklési verseny Kiemelt Nívó Díj
Fiser Domonkos - 3. a Kenguru matematikaverseny megyei 3., Zrínyi Ilona matematikaverseny csapatban megyei 1., Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei 1., Bolyai matematika csapatverseny területi 1.
Gál Gina - 3. a "Környezetismeret-környezetvédelem" verseny megyei 2. országos 5.
Hosz Dorina - 3. a Bendegúz Tudásbajnokság (angol) megyei 3.
Katona Korina - 3. a Kenguru matematikaverseny megyei 2. , Zrínyi Ilona matematikaverseny csapatban megyei 1., Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei 1. , Bolyai matematika csapatverseny területi 1.
Koncz Helga - 3. a Bolyai matematika csapatverseny területi 1.
Nagy Viktória - 3. a Kenguru matematikaverseny megyei 1., Bolyai matematika csapatverseny területi 1.
Patai Roland Lajos- 3. a Református Hittanverseny megyei 1.
Pogyina Bori - 3. a "Környezetismeret-környezetvédelem" verseny megyei 2., országos 5.
Polgár Zsófia - 3. a Református Hittanverseny megyei 1.
Vágvölgyi Luca- 3. a "Környezetismeret-környezetvédelem" verseny megyei 2. országos 5. Bendegúz Tudásbajnokság (matematika) megyei 3.
Kármán Tamás Dorián- 4. a Bendegúz Tudásbajnokság (angol) megyei 2.
Lászlófi Glória - 4. b " Egy tál dödöle "- Népdaléneklési verseny Nívó Díj
Németh Konor- 4. b Bendegúz Tudásbajnokság (matematika) megyei 2. , Komplex anyanyelvi és matematikai verseny városi 2.
Zölde Zorka - 4. b Komplex anyanyelvi és matematikai verseny városi 3.

A felső tagozat másnap, szintén jó hangulatban zárta a tanévet. Az országos versenyeken kiemelkedő eredményeket elért tanulók ismertetésén túl megtudtuk azt is, hogy az 5. évfolyamon Kocsis Marcell (5.b), a 6. osztályosok közül Elekes Boglár (6.a), míg a 7.-esek közül Gyönki Dominik (7.c) lett az évfolyamelső tanuló. A diákok verssel, hegedűszóval, vicces jelenettel búcsúztatták az elmúlt 180 dolgos napot.

Fotók ITT

A gimnazisták június 27-én, közel egy héttel az utolsó tanítási napot követően, már-már fiesta hangulatban búcsúztatták a tanévet az Agria TISZK-ben. Bátori Gabriella igazgatóhelyettes asszony büszkén ismertette, hogy középiskolásaink 4.11 –es átlaga igazán szép eredmény. Diákjaink szorgalmát és tudatosságát jelzi, hogy az idei érettségi szezonban 37 –en tettek sikeres előrehozott középszintű és 19-en pedig emelt szintű érettségit, majd ezt követően az osztályfőnökök szavaival köszönte meg az egész éves munkát. A kiemelkedő teljesítményt elért tanulóink kitüntetéseket, jutalmakat vehettek át.

Fotók ITT

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájáért Emlékérem ezüst fokozat:
Saufert Sára 10. C
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájáért Emlékérem bronz fokozat:
Kóródi Tímea 10. C
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány képzőművészet kategóriájának 2. helyezett díja:
Forgács Dalma 11. A
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány képzőművészet kategóriájának 3. helyezett:
3. helyezett: Panyi Zsuzsanna 11. A
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány táncművészet kategóriájának 2. helyezett:
Maruzs Petra 10. C
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány táncművészet kategóriájának 3. helyezett:
Nagy Gergő 9. A osztályos tanuló
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány ének-zene kategóriájának 2. helyezett:
Barcsa Dorina 10. A
A Művészeti Nevelésért és Tevékenységért Alapítvány ének-zene kategóriájának 3. helyezett:
Keresztfalvi Bence 9. A

A rendezvényen díjazták a Nevelőtestületi dicséretben részesülteket:
Bene Fanni 7. E
Édes Eszter 11. A
Takács Lilla 11. C
Petik Eszter 11. C

Két kollégánk, Horváthné Tajti Ágnes és Zalánki Judit eredményes felkészítő munkájukért kapták meg a POK elismerését.
De járt a taps a kiváló versenyeredményt elért diákoknak, a kitűnő tanulóknak és a Diákönkormányzat munkájában aktív szerepet vállaló diákoknak is.
A felhőtlen hangulatot természetesen a kiváló kórusunk által professzionálisan előadott könnyed zenei betétek teremtették meg.