Első bálozók
Fenséges farsang

Bécsi keringők, latin – amerikai mix és egy dalos produkció is színesítette az idei gimnáziumi farsangi rendezvényt. Intézményünk hagyományos, télbúcsúztató programján a 10. osztályosok öltöttek báli ruhát, tanulták meg az egyik legelegánsabb társastáncot és adták elő a közel 600 fős nézősereg előtt.

A bált Bátori Gabriella igazgatóhelyettes asszony nyitotta meg, majd a fiatal lányok kecsesen vonultak fel fess osztálytársaik oldalán és igazi átéléssel adták elő a hosszú hónapokon keresztül gyakorolt koreográfiát. Az est legmeghatóbb része az volt, amikor diákjaink egy dal erejéig hozzátartozóikkal, édesanyjukkal, édesapjukkal, nagyszüleikkel táncoltak. A finom vacsorát követően idén sem maradhatott el a szívkirály-és királynő választás, valamint a tombola sem.

További fotók ITT.