EZÜST KARÁCSONYRA!!!
Országos diákolimpia elődöntő

Ezüstérmet vehettek át a lányok december 17-én Miskolcon, a Hermann Ottó Gimnázium tornacsarnokában a kézilabda diákolimpia országos elődöntőjének eredményhirdetésekor.
Ám nem ajándékba kapták, - hanem keményen meg kellett harcolni érte, hiszen az országos elődöntőbe jutott mind a négy csapat a végső győzelmet tűzte ki célul.
A gyakorlós lányok minden dicséretet megérdemelnek, hiszen tudásuk legjavát adva, egy percre sem adták fel a küzdelmet és jó teljesítményt nyújtva megérdemelten állhattak fel a dobogó második fokára.

Eredmények:
Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (Budapest) – Szent József Általános Iskola és Gimnázium (Debrecen) 33:32 (21:18)
EKE Gyakorlóiskola – Hermann Ottó Gimnázium (Miskolc) 29:27 (14:11)
Szent József Általános Iskola és Gimnázium (Debrecen) - Hermann Ottó Gimnázium (Miskolc) 38:24 (19:17)
Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (Budapest) - EKE Gyakorlóiskola 33:21 (19:12)

Végeredmény:
1. Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium (Budapest)
2. EKE Gyakorlóiskola (Eger)
3. Szent József Általános Iskola és Gimnázium (Debrecen)
4. Hermann Ottó Gimnázium (Miskolc)
A csapatunk tagjai: Barabás Roxána, Barta Kata, Dohány Vanda, Ficzere Ágnes, Koczka Lili, Kóczián Eszter, Román Lilla, Szabó Alexandra, Szabó Petra, Zákányi Blanka
Csapatvezető: Vizes Lajos