Felsős FARSANG a Barkóczy utcában
-

Idén sem maradhatott el a Barkóczy utcai épületben a hagyományos felsős farsang.
Bár az eddig megszokott magas színvonalú program a jelenlegi vírushelyzet miatt másképp alakult, a diákok nagyon élvezték az egész hét folyamán számukra szervezett farsangi játékokat.
A hét minden napjára terveztünk valamilyen játékos farsanggal kapcsolatos feladatot: busó maszk készítés, kincskereső játék, ügyességi vetélkedő, farsangi online kvíz verseny, jelmezverseny, teremdíszítő verseny és természetesen a nagy népszerűségnek örvendő tombolahúzás. A pénteki nap koronázta meg a Farsangi hetet, hiszen ezen a napon különböző kreatív jelmezbe bújhattak a diákok és kora délután rendhagyó módon megtartottuk a tombolahúzást is. Ugyan a körülmények miatt a hagyományoktól el kellett szakadnunk, de így is felejthetetlen élménnyel gazdagodtak felsős diákjaink. Bízzunk benne, hogy jövőre már osztályprodukciókat is láthatunk a hagyományos felsős farsang keretein belül!
Ízelítőként szeretnénk megosztani pár képet a Farsangi hétről!