Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A nyári szünetig hátra van még :-): 14 nap
Fiú röplabdásaink sikerei
Az ország élmezőnyében a csapat

Nagyszerűen kezdődött mind a május, mind a június iskolánk U13-as, azaz III. korcsoportos fiú röplabdásai számára. Elsőként a Diákolimpia országos elődöntőjén diadalmaskodtak meggyőző fölénnyel a házigazda Nyíregyháza, illetve Debrecen csapatai felett, majd néhány nappal ezelőtt a sorozat békéscsabai 8 csapatos országos döntőjében végeztek az előkelő negyedik helyen. 

Az ország közvetlen élmezőnyébe tartozni természetesen nagyszerű teljesítmény és jó érzés, mégis enyhe csalódottságot is érezhettek Vincze Tamás tanár úr tanítványai, hiszen a bronzéremért folytatott, Szolnok elleni küzdelem nagyon szorosan alakult, mondhatni hajszállal maradt alul együttesünk. A legfontosabb azonban, hogy a négynapos rendezvényen nagyon jó érzés volt gyakorlósnak lenni, büszkén viselte csapatunk iskolánk mezét.

A döntőkön szereplő csapat tagjai: Bakó Balázs, Bártfai Botond, Bozó Máté, Fülep Erik, Hagymási Kende, Hornyik Barnabás, Janik Dániel, Kolozsvári János, Máté Péter, Szabó Balázs, Tari Bendegúz, Tóth Ádám, Tóth Bálint, Tóth Zoltán, Vincze Tamás – a 6.a/c/e osztályokból.

 

Gratulálunk a srácoknak és felkészítő tanáruknak Vincze Tamásnak!