Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Gólyatábor a gyakorlóiskolában
2021

9. osztályos, eszterházys diákjaink két napos gólyatáborban vettek részt Tiszafüreden, ahol színes programok keretein belül ismerkedtek meg új osztálytársaikkal és évfolyamtársaikkal. Tanulóink lelkesen teljesítették a végrehajtandó játékos ügyességi, valamint ismerkedős feladatokat, melyeket végzős diákjaink vezényeltek le és segítették gólyáinkat. Minden tanuló aktívan vett részt a programokban és mind megtalálták a számukra megfelelő szerepet az egyes feladatokban. A tábor keretein belül lehetőségük nyílt a tiszafüredi strandon kikapcsolódni és továbbépíteni társas kapcsolataikat. Az első napot diszkóval zártuk, melyen a nap fáradalmai ellenére, jó kedvvel vettek részt diákjaink. Az egri vasútállomásra a gyermekek vidáman és új élményekkel teli érkeztek.

EKKE Gyakorlóiskola diákönkormányzata

 

Képek:

 

https://drive.google.com/drive/folders/1jj407uO5SIiMoGvE66CKs5VGNQS7rNH5