Iskolába megyEK-E?
Játék és hasznos tanácsok

Megtelt egy tanterem az izgatott leendő elsős óvodásokkal a Barkóczy úti épületben tartott iskolaelőkészítő foglalkozáson.

A gyerekek először bemutatkoztak egymásnak és a tanító néniknek, majd észrevétlenül és nagy örömmel merültek el a játékos feladatokban.

A sok mosoly, nevetés a garancia arra, hogy szeptemberben ezek a nebulók már szorongás nélkül, örömmel teli kíváncsisággal érkeznek majd a suliba.Mindeközben természetesen a szülők sem unatkoztak, hiszen számukra Kerekesné Bessenyei Ildikó logopédus adott praktikus, az iskolaérettség vizsgálatával valamint a beszédfejlesztéssel kapcsolatos tanácsokat.

Az iskolába MegyEK-E foglakozás februárban és márciusban is folytatódik, és természetesen a Bartók téren is várjuk az érdeklődő gyerekeket és szüleiket!

Fotó: Balogh Tibor