A téli szünetig hátra van még :-): 23 nap
Iskolanyitogató
5 új első osztály indul

Hogyan kell nyuszifület tartva jelentkezni? Merre van a mosdó? Milyen alapokra épül a tudás vára? Hogyan szólíthatom a tanító nénit? Hogyan zajlik egy nap az iskolában? Többek között ilyen praktikus ismereteket tudhattak meg a legkisebbek az idei Iskolanyitogató foglalkozáson, intézményünk mindkét épületében.

Hagyományainkhoz híven, a becsengetés előtti nulladik napon nálunk már izgatott gyerekekkel teltek meg az elsős osztálytermek. Idén azonban a legkisebbeknek nem csak az alapvető szabályokkal, hanem az egészségük védelme érdekében hozott intézkedésekkel is meg kellett ismerkedniük.

Természetesen a móka és kacagás sem maradt el, hiszen a legfontosabb cél, hogy a diákok jól és biztonságban érezzék magukat nálunk, mert csak így tudják elsajátítani a rájuk váró sokféle, izgalmas ismeretet.

Sok sikert apróságok!