ISMÉT KUTNÁ HORÁBAN JÁRTUNK!
Ami jó, az jó!

Immár tizenhat éve működik rendületlenül a csehországi cserekapcsolatunk a gyönyörű kisváros, Kutná Hora egyik általános iskolájával. 19 nyolcadikos diákunk 2 kísérőtanárral ismét felejthetetlen élményeket szerzett Csehországban október elején.
A kiutazást követő napra prágai kirándulást szerveztek a vendéglátók. Az óvárosi séta során a gyerekek megcsodálták a fontosabb nevezetességeket, a Károly hidat, a várat és a Szent Vitus székesegyházat. Az esti program közös bowlingozás volt.
A harmadik nap délelőttjén a helyi, Kutná Hora-i látványosságokkal ismerkedtek a diákok, köztük a legnépszerűbb a régi ezüstbánya és a Csontkápolna volt. A délutáni szabadprogram után a napot egy jó hangulatú diszkó zárta az iskolában.
Szombaton reggel intett búcsút egymásnak a két csapat, de a baráti kapcsolatok bizonyosan tovább élnek majd. A cseh gyerekek májusban viszonozzák a látogatást.
AHOJ, KUTNÁ HORA!