A tavaszi szünetig hátra van még :-): 32 nap
Ismét sikeresen vettek részt az Eszterházy-s kisdiákok egy megyei alkotóművészeti felhíváson.
-

„Beszéljen a szakmám" címmel hirdetett pályázatot 2020. novemberében a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara diákok számára, 3 korcsoportban. A jelentkezők pályázhattak rajzzal, fotóval vagy kisfilmmel, amely a szakmaválasztás témakörét mutatják be.
A Barkóczy épületben tanuló alsó tagozatos 6-10 éves diákok közel 90 rajzot készítettek a HKIK felhívására. 12 éves korig a gyermekektől rajzok vagy videók beérkezését várták, amely azt dolgozza fel, hogy milyen szakmában képzelik el életüket felnőtt korukban.
A gyerekek fantáziája nem ismert határokat, a jövőbeni szakmák megjelenése az alkotásokon igen széles körben mozgott. A teljesség igénye nélkül néhány szakma: tanár, óvónő, rendőr, író, traktoros, kozmetikus, fodrász, természetfotós, csillagász, virológus, mélytengeri búvár.
A kisiskolások értékes munkáját édes finomságokkal jutalmazta a HM Kereskedelmi és Iparkamara. Köszönet érte!

Ezekkel a kedves fotókkal kívánnak áldott, békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek a Barkóczy utcai épület alsós diákjai és pedagógusaik!