A téli szünetig hátra van még :-): 23 nap
Korszerű eszközök, szépülő környezet
Nyári fejlesztések a Gyakorlóiskolában

Az elmúlt hónapok kényszerű bezártsága alatt és a nyári szünet során sem tétlenkedtek kollégáink, akik igyekeztek a tanévkezdésre egy-egy új színfolttal gazdagítani intézményünket. Egy pályázatnak köszönhetően összesen 19 darab új, aktív táblával és az azok működtetéséhez szükséges projektorral szerelték fel azokat a tantermeket, ahol eddig nem voltak ilyen eszközök. Az interaktív tananyagok így még látványosabb módon jelennek meg a gyerekek előtt, akik nagy élvezettel oldják meg a feladatokat a táblánál.

A Bartók téri szülői, valamint A Jövő a Gyermekeké Alapítványi támogatásnak köszönhetően tovább bővült az udvaron a korszerű borítással rendelkező terület. Az hátsó részen egy rekortán borítású pályán is játszhatnak sportolhatnak a diákok.
Köszönjük a közreműködőknek a segítséget!