Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A jótékonysági bálig hátra van még :-): 1 nap
Köszönet a Szülőknek
Elkészülhet a két diákkuckó

Tisztelt Szülők!


Ezúton is szeretnénk megköszönni azt a páratlan összefogást, amit az iskolai jótékonysági bál kapcsán tapasztaltunk mindkét iskolaépületünkben, minden évfolyamon! Minden eddiginél többen vettek részt a jó hangulatú mulatságon és szép számmal akadtak támogatói jegyet vásárlók is.
Az összesítés alapján az 1.b osztály támogatta a legnagyobb összeggel (belépő és támogatói jegy vásárlásával) a rendezvényt, így nekik jár az ajándéknap a Parádon található Csevice Erdei Iskolánkban! Gratulálunk!
A további eredményekről, az osztályok által nyújtott támogatásokról bővebb felvilágosítást a Szülői Közösség elnöke, Meziné Daragó Éva ad az érdeklődőknek.
A bálból származó bevételt iskolánk diákjainak kényelmére szeretnénk fordítani!
A diákok és a pedagógusok javaslatait is figyelembe véve a következő tanévre szeretnénk kialakítani mindkét épületünkben egy-egy olyan közösségi teret, ahol a gyerekek komfortosabb körülmények között tudják eltölteni szabadidejüket.
Reméljük, hogy az így létrejött diákkuckó hozzájárul majd ahhoz, hogy gyermekeik még jobban érezzék magukat az iskolában.
Jövőre pedig egy újabb célt megjelölve várjuk a tisztelt szülőket a következő Szülők- Nevelők Jótékonysági Báljára!


Üdvözlettel: az iskola vezetése