Love is in the BU
Valentin napon a szereteté a főszerep

Idén február 14-én ismét megünnepelték a Barkóczy utcai épületben a Valentin napot. Minden szünetben szerelmes hazai és nemzetközi slágerek szóltak az iskolarádióban, valamint a diákoknak és tanároknak is lehetőségük nyílt üzenetekkel kedveskedni egymásnak, melyeket a DÖK Cupidoja és kis angyalai osztottak ki a nap folyamán.

Idén is rengeteg gyerkőc és pedagógus öltötte magára a napnak megfelelő színeket, így készülhetett el az óriás LOVE felirat az udvaron.
Mindezek mellett eredményt is hirdettünk: amelyik osztályból arányosan a legtöbben öltöztek pirosba, rózsaszínbe, jutalomban részesültek. Alsó tagozaton a 2.e osztály, felső tagozaton az 5.d és gimnáziumban a 7.E osztály nyerhette meg a hatalmas ajándékcsomagokat.
Reméljük, hogy ezen a napon a nem túl derűs idő ellenére mindenki arcára sikerült mosolyt csalnunk!