Nagyszerű szlovák sítáborral kezdődött az év
Sítábor 2020

Második alkalommal táboroztak iskolánk tanulói a Szlovákiában lévő Tale síterepén. Csodálatos időjárási körülmények között, szinte végig napsütéses környezetben hódolhattak szenvedélyüknek a haladók, illetve tanulhatták meg a síelés rejtelmeit az először sílécre állók.

A sportolás mellett jutott idő önfeledt esti játékokra, valamint a délutáni medencézést is sokan választották. „Öröm volt számunkra, hogy a közel 80 résztvevő nagyon jó csapatot alkotott és 26 teljesen kezdő tanulóból magabiztos síelő vált. Úgy gondolom mindenki nagyon jól érezte magát, sok szép emlékkel gyarapodtunk. Bízom benne, hogy jövőre is vár bennünket Tale" – számolt be Vincze Tamás tanár úr, a tábor főszervezője. Mellette az oktatói munkáért Gomány Melinda és Ódor Viktória tanárnők, Kálovics Ferenc tanár úr, illetve Hernádi Anna sportszakos egyetemi hallgató felelt. Sikeres munkájukhoz ezúton is gratulálunk!

Íme néhány hangulatkép és egy kis videó!