Nitro, magnézium, Bunsen égő
Látványos standdal vártuk az érdeklődő végzősöket

Az Eszterházy Károly Gimi, ahogy minden évben, idén is részt vett a Kemény Ferenc Sportcsarnokban megrendezett Pályaválasztási kiállításon. A rendezvény remek lehetőséget nyújt a középiskolai tanulmányaikat megkezdeni kívánó diákoknak, hogy megismerkedhessenek a megyében fellelhető középiskolák kínálatával, a szakmák szépségeivel, vagy az egyes cégek által kínált gyakorlati képzési lehetőségekkel.

Iskolánk idén is impozáns standdal, színpompás szórólapokkal, természettudományos kísérletekkel vonzotta a rengeteg kilátogatót. Az intézmény művészeti képzését pedig Aleva Zsófia népszerűsítette mini koncertjével a színpadon. Bízunk benne, hogy sokakat kíváncsivá tett a színes képzési kínálat és az izgalmas diákélet az Eszterházy szellemiség. Aki további részletekre kíváncsi, nyílt napjainkon mindent megtudhat!