Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Országos tabellán is előkelő helyen
Szárnyalnak a matekosok

A téli szünet örömeivel gazdagon, új energiákkal telve, az első iskolahét után máris egy országos megmérettetésen képviselték iskolánkat legjobb matekosaink. Intézményünk 3 csapata vett részt a Dürer Matematikaverseny országos döntőjén, Miskolcon. A területi fordulón elért eredményük alapján jutottak be az ország minden tájáról a versenyzők, akik közül sokan matematika tagozatosként sokszor nagyon kemény ellenfélnek bizonyultak. Diákjaink azonban nem torpantak meg a kihívástól és bravúrosan szerepeltek.

 

Mindkét B kategóriás (7-8. évfolyam) csapatunk holtversenyben 6-6. helyezést ért el 21 csapatból.
A versenyzők:
Fejes Hanna
Fiser Boldizsár
Molnár Mátyás
Ragó Marcell
Susán Henrik
Felkészítő pedagógus: Garbaczné Olasz Andrea


Szintén szép eredményeket értek el a kisebbek is, akik az A kategóriában is (5-6. évfolyam) a 12. helyet szerezték meg 23 csapatból.
A versenyzők:
Gáspár Bence
Kocsis Marcell
Felkészítő pedagógus: Bakos Péterné
Gratulálunk!