Pedagógus Szolgálati Emlékérem
Három kollégánk örülhetett

Villangó Pálné, Dr. Hauser Zoltánné és Molnár Endre, nyugállományba vonult kollégáink erős tartóoszlopai voltak intézményünknek. Több évtizeden keresztül oktatták a gyakorlóiskolás diákokat és kiváló tehetségfejlesztő munkájuknak köszönhetően számos, kiváló eredményt értek el tanítványaik a tanulmányi versenyeken. Tevékenységük elismeréseként Prof. Dr. Kásler Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztere Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesítette őket, amit az idei tanévnyitó értekezleten vehetett át 2 kollégánk, Dr. Hauser Zoltánnéhoz pedig a későbbiekben juttatjuk el az elismerést!

Nyugdíjas éveikhez sok boldog pillanatot, jó egészséget kívánunk, az elismeréshez szeretettel gratulálunk!