Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A nyári szünetig hátra van még :-): 8 nap
Rajzpályázatokon szerepeltek sikeresen tanítványaink
Országos kiállításon a munkák

Sokszor egy gyermekrajz többet mond minden szónál. A gyermekkéz által megjelenített képeken, alkotásokon különleges szemszögből mutatható be olyan komoly téma is mint a jog, vagy a bírói munka. Kis diákjaink szeretnek és ügyesen rajzolnak, így többen is jelentkeztek az Egri Törvényszék és a ZOOM Egyesület által – az Országos Bírósági Hivatal támogatásával megrendezett „Az igazság arcai"- A jog és a bíróság színesben" című rajzpályázatra. Deutsch Bálint 4.c és Országh András László 3.a osztályos tanulóink alkotásai olyan jól sikerültek, hogy az Országos Bírósági Hivatal által szervezett zárókiállításon is bemutatták őket.

Emellett a Dobó István Vármúzeum által, a Népmese Napja alkalmából meghirdetett rajzpályázaton is szép sikereket értünk el. A 3.a osztályos Farkas András Gábor a 3. helyezésnek örülhetett. Jutalmul egy élményprogramon vehetett részt, ahol könyvjutalomban is részesült.


Gratulálunk!