Rémségesen jó buli
Szellemes és vetélkedőkkel búcsúztatták az októbert a gyakorlósok

Rémségesen ötletes, vérfagyasztóan vicces bulival hangolódtak a Halloween-re idén is a gyakorlósok. Iskolánk mindkét épülete megtelt lidércekkel, szellemekkel és boszorkákkal, akik az angolszász hagyományokat felelevenítve cukorkákkal várták iskolakezdéskor társaikat.

Az iskolaépületek szegleteit, az osztálytermek faliújságjait ellepték a borzongató dekorációk: többek között pókháló, szörnyszülötteket ábrázoló képek, szellemes ábrák keltettek borzongató hangulatot. Az iskola bejáratát pedig elárasztották a tök műremekek! A Bartók téren és a Barkóczy utcában is az idegennyelvi munkaközösség tagjai és lelkes pedagógus kollégák jelmezbe öltözve, ötletes feladatokkal, almavadászattal, zizi futammal és természetesen édes nyereményekkel készültek. A diákok nagyon élvezték a programokat és aktívan versenyeztek. A Barkóczy utcán a gimnazisták idén is megszervezték borzongató partyjukat, ahol még a desszertek is a horrorfilmeket idézték. A jó hangulatú délutánon bárkiből lehetett akár élő múmia is. A legügyesebb osztály végül a 10.C lett.

További fotók ITT!
Gratulálunk!